sobota, 24 lutego 2024r.

Chillowali „pod chmurką”

Autor: |

Dopisała pogoda i dobre nastroje. Wczoraj, na terenie Parku Avia, po raz ostatni tego lata świdniczanie mogli zrelaksować się w Strefie chill, która powstała w ramach akcji „Kulturalne Lato”, zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury. Jej sponsorem strategicznym jest P. K. Pegimek.

Przez łącznie dziewięć sobót i czwartków, osoby spędzające wakacje w mieście, mogły skorzystać z cyklu imprez organizowanych przez MOK. W ramach akcji „Kulturalne Lato 2022” odbywały się: kina plenerowe, potańcówki i Strefy chill. Ostatnia z imprez, Strefa chill, miała miejsce wczorajszej nocy.

W Strefie chill, powstałej na terenie Parku Avia, przygotowano leżaki, na których można było sobie posiedzieć i posłuchać muzyki serwowanej przed DJ-a. Za konsolą tradycyjnie stanął Michał Bujnik. Chętni mogli też wybrać się do restauracji Delfin, która z tej okazji była czynna dłużej.

Patronat honorowy nad akcją „Kulturalne Lato 2022” objął burmistrz Waldemar Jakson. Partnerami wydarzeń byli: Miasto Świdnik, Park Avia i Remondis Świdnik.

Artykuł przeczytano 1028 razy

Last modified: 28 sierpnia, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »