czwartek, 02 grudnia 2021r.

Barwy „Światłocieni”

Autor: |

Jest autorką felietonów i wierszy, które publikowała w czasopismach, m.in. „Apostolstwo Chorych”, „Jasna Góra” czy „Echo Ojca Bernarda” oraz w licznych tomikach. Teraz premierę będzie miał jej nowy zbiór, zatytułowany „Światłocienie”. Joanna Pąk, poetka ze Świdnika spotka się jutro z czytelnikami, by przybliżyć im swoją twórczość.

Promocja tomiku „Światłocienie” odbędzie się o godz. 17.00, w galerii Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej przy ul. Niepodległości. Nie zabraknie czytania nowych utworów autorki. Uczestnicy będą mieli także okazję przekonać się, jak słowa Joanny Pąk brzmią w akompaniamencie muzyką.

– Na spotkaniu, jak na promocję przystało, prezentowane będą utwory ze zbioru „Światłocienie”. Niektóre zostaną zaśpiewane, ponieważ mój kolega skomponował do nich melodie. Taka forma recytacji sprawdzała się podczas poprzednich wydarzeń. Zaplanowane spotkanie będzie wieczorem poetycko-lirycznym – zdradza pani Joanna.

Wśród zaproszonych gości pojawią się: Jadwiga Ciołek (recytacja) oraz Bogdan Kędziora (gitara i śpiew).

– Liczę też na moich niezawodnych przyjaciół oraz naszą świdnicką publiczność, którą już teraz zapraszam – dodaje poetka.

Wydarzenie będzie okazją do zakupu nowego zbioru świdniczanki.

af

Artykuł przeczytano 163 razy

Last modified: 17 listopada, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?