piątek, 01 marca 2024r.

Bal w zimowej krainie

Autor: |

Dzieci z Przedszkola nr 4 udały się wczoraj do „Zimowej Krainy”. Sala, w której zazwyczaj mają zajęcia, zmieniła się w prawdziwe królestwo śniegu.

– Dziś w przedszkolu jest najpiękniejszy dzień, bo mamy zabawę choinkową. Chcemy zaprosić was do niezwykłego miejsca. Wybierzemy się w podróż do krainy pór roku! – mówiła Angelika Biała, wicedyrektor Zespołu Przedszkoli nr 2, w którego skład wchodzi P nr 4.

Wydarzenie rozpoczęło się spektaklem-niespodzianką, przygotowanym przez nauczycielki grup Montessori. Sala została natomiast ozdobiona przez wychowawców pozostałych grup.

Po przedstawieniu dzieci rozpoczęły zabawę. Wzięły w nim udział małe księżniczki, wróżki, pszczółka czy Pocahontas. Chłopcy przyszli w strojach Spider-Mana, sportowców. Pojawili się również policjant, strażak, krokodyl, dinozaur oraz szop pracz.

Podczas spotkania wręczono nagrody w konkursie zorganizowanym przez placówkę i siostrę Konstancję. Dzieci, które przygotowały z rodzicami najpiękniejsze szopki bożonarodzeniowe, otrzymały upominki.

Artykuł przeczytano 1128 razy

Last modified: 10 stycznia, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »