czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Avia vs Wisłoka

Autor: |

W sobotnie popołudnie, o godzinie 15:00 na boisko Stadionu Miejskiego w Świdniku wybiegną piłkarze Avii i Wisłoki Dębica.

Żółto-niebiescy mają z Wisłoką rachunki do wyrównania. W sierpniu niespodziewanie przegrali w Dębicy, mimo iż do 72 minuty prowadzili i wydawało się, że mieli mecz pod kontrolą. Wisłoka strzeliła później dwie bramki i wygrała 2:1. Tym razem świdniczanie zagrają z biało-zielonymi przed własną publicznością, gdzie nie przegrali od prawie 16 lat. Wówczas Wisłoka wygrała 2:0, a obie bramki strzelił aktualny trener Siarki Tarnobrzeg – Dariusz Kantor.

Aktualnie Wisłoka Dębica zajmuje 14. miejsce, które przy aktualnej sytuacji w 2. lidze skutkuje spadkiem. W dwóch marcowych meczach dębiczanie zdobyli punkt. Zremisowali z Garbarnią Kraków 3:3 i przegrali u siebie z Chełmianką Chełm 0:3.

Początek meczu Avia Świdnik vs Wisłoka Dębica już w najbliższa sobotę o godzinie 15:00.

Bilety na ten mecz można kupić online, by nie stać w kolejce – https://avia-swidnik.pl/sklep-pilka-nozna/produkt/mks-avia-swidnik-vs-wisloka/

Warto też skorzystać z promocji na karnety, które przygotował klub na rundę wiosenną. Można je nabyć za 50 zł (normalny) i 35 zł (ulgowy) na https://avia-swidnik.pl/sklep-pilka-nozna/produkt/karnet-sezonowy/

Artykuł przeczytano 110 razy

Last modified: 14 marca, 2024

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content