piątek, 01 marca 2024r.

Taneczna sobota

Autor: |

Przed nami kolejne taneczne święto. Tym razem zapraszają na nie Spółdzielczy Dom Kultury i Miejski Ośrodek Kultury.

IX Festiwal Tańca  Świdnik 2023 odbędzie się już w sobotę, 13 maja, w sali widowiskowej MOK. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godz. 9.00. Po powitaniu gości i występach Kasi Sochal oraz zespołu Seniority UTW, na scenie zaprezentują się soliści i grupy ze Świdnika, Mełgwi oraz Biłgoraja. Zakończenie festiwalu, wręczenie dyplomów i statuetek przewidziano w godz. 12.30-13.00.

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują burmistrz Waldemar Jakson i starosta Łukasz Reszka.

 Kategoria I dzieci młodsze 5 – 7 lat, godz. 9.00 – 9.50

– Zespół Tańca Nowoczesnego  Ambarass  grupa maluchy (instruktor Martyna Barabas, Spółdzielczy Dom Kultury w Świdniku)

– Zespół Tańca Disco Dance grupa młodsza (instruktor  Anna  Łakota, Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku)

– Zespół Tańca Ludowego (instruktor Marlena Tudrujek, SDK Świdnik)

– Zespół Tańca Nowoczesnego Umbrella Dance Mini (instruktor Krystian Błazikowski, SDK Świdnik)

– Zespół  Tańca Disco Dance grupa młodsza (instruktor  Anna  Łakota, MOK Świdnik)

– Zespół Tańca Nowoczesnego Fouette Mini (instruktor Monika Majkowska, SDK Świdnik)

– Zespół Tańca Ludowego (instruktor Marlena Tudrujek, SDK Świdnik)

Zespół Tańca Nowoczesnego Ambarass  grupa maluchy (instruktor Martyna Barabas, SDK Świdnik)

Zoja Harytanowicz (instruktor Julia Krawczyk, SDK  Świdnik)

Zespół Tańca Nowoczesnego Umbrella Dance Junior (instruktor Krystian Błazikowski, SDK Świdnik)

– Zespół Tańca Disco Dance grupa młodsza (instruktor  Anna  Łakota, MOK Świdnik)

Ola Trubalska (instruktor Julia Krawczyk, SDK Świdnik)

 – Zespół Tańca Nowoczesnego Fouette grupa średnia (instruktor Monika Majkowska, SDK Świdnik)

Zespół GAMA (instruktor Monika Majkowska, Gminny Ośrodek  Kultury w Mełgwi)

Aleksandra Kuśpit (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

Kategoria II, godz. 9.55- 11.00

Zuzanna i Maryla Gajowiak (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

Lena Szewczyk (instruktor Edyta Socha, Julia Krawczyk, SDK Świdnik)

– Zespół Tańca Współczesnego Euphoria Jazz grupa młodsza (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

Zespół Tańca Nowoczesnego Disco Dance grupa starsza (instruktor Anna Łakota, MOK Świdnik)

Zespół Tańca Nowoczesnego Ambarass  grupa średnia (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

Kropeczki Młodsze (instruktor Ingrida Sokołowska, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju)

Weronika Pryk (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

ZTN SEVEN STORMS (instruktor Aleksandra Banach, SDK Świdnik)

 – Zespół Tańca Nowoczesnego Ambarass grupa młodsza (instruktor Julia Krawczyk, SDK Świdnik)

Gabrysia Misiurek (instruktor Katarzyna Sochal, SDK Świdnik)

Amelia Chęcińska–Portka, Oliwia Ślązak (instruktor Monika Majkowska, SDK Świdnik)

Zespół Tańca Nowoczesnego Ambarass  grupa średnia (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

Zespół Tańca Nowoczesnego Umbrella Dance (instruktor Krystian Błazikowski, SDK Świdnik)

Alicja Palonka, Amelia Drężek (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

Julia Krysa (instruktor -Edyta Socha, SDK Świdnik)

– Zespół Tańca Nowoczesnego Fouette grupa starsza (instruktor Monika Majkowska, SDK Świdnik)

Zespół Tańca Nowoczesnego Ambarass  grupa młodsza (instruktor Julia Krawczyk, SDK Świdnik)

Amelia Jaworska (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

Kategoria III, godz. 11.00- 12.30

– Zespół Tańca Nowoczesnego Ambarass grupa średnia junior (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

Zespół Tańca Nowoczesnego Disco Dance grupa starsza (instruktor Anna Łakota, MOK Świdnik)

Ola Banach, Martyna Barabas (instruktor Katarzyna Sochal, SDK Świdnik)

– Gabrysia Misiurek (instruktor -Edyta Socha, SDK Świdnik)

Sylwia Grzesiak, Oliwia Gniduła (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

ZTN Jump (instruktor Ingrida Sokołowska, MDK Biłgoraj)

Formacja SDK JUNIOR (instruktor Katarzyna Sochal, SDK Świdnik)

– Zespół Tańca Współczesnego Euphoria Jazz (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

– Grupa Step (instruktor Anna Łakota, MOK Świdnik)

– Florentyna Szyszło, Weronika Sierpień (instruktor Julia Krawczyk, SDK Świdnik)

Julia Krawczyk i Weronika Lisiak (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

Patrycja Krzyżanowska (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

Zespół Tańca Nowoczesnego Ambarass grupa średnia junior (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

Maja Grzanka, Natalia Laskowska (instruktor -Edyta Socha, SDK Świdnik)

Formacja SDK Mini (instruktor Katarzyna Sochal, SDK Świdnik)

Zespół Tańca Seniority (instruktor Edyta Socha, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Świdniku)

Formacja SDK Kids (instruktor Katarzyna Sochal, SDK Świdnik)

Zespół Tańca Nowoczesnego Ambarass  Classic (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

Alicja Wróbel, Gabriela Rodak (instruktor Katarzyna Sochal, SDK Świdnik)

Natalia Żółw, Alicja Misiurek (instruktor Katarzyna Sochal, SDK Świdnik)

– Zespół Tańca Współczesnego Euphoria Jazz (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

Nela Danyluk, Lena Szewczyk (instruktor Katarzyna Sochal, SDK Świdnik)

– Zespół Tańca Seniority (instruktor Edyta Socha, UTW Świdnik)

Kornelia Jersak, Alicja Drewnik (instruktor Katarzyna Sochal, SDK Świdnik)

Natalia Laskowska (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

Ola Ozon, Patrycja Krzyżanowska (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

Maja Krzaczek (instruktor Edyta Socha, SDK Świdnik)

 

 

Artykuł przeczytano 935 razy

Last modified: 11 maja, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »